Спеціальна комісія виїде на ділянку для полігону відходів, – ЛМР

Спеціальна комісія виїде на ділянку для полігону відходів, – ЛМР

Міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження про створення науково-експертної групи щодо ділянки, виділеної під новий полігон ТПВ. Групу очолив академік Національної Академії наук Ігор Юхновський. Серед учасників – професорський склад, а також представники місцевого самоврядування Львова, Яворова та Новояворівська. Відповідна група працюватиме впродовж 2 тижнів. Сьогодні ж експерти здійснять робочий виїзд на територію колишнього гірничо-хімічного підприємства «Сірка» у Яворівському районі, аби обстежити ділянку з точки зору придатності її для облаштування нового полігону ТПВ.

Про це сьогодні, 30 січня, під час брифінгу повідомив Андрій Садовий, інформує прес-служба ЛМР.

«У п’ятницю Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман дав доручення обласній адміністрації передати Львову ділянку під полігон ТПВ. Також це питання обговорювали на комісії з питань надзвичайних ситуацій області. Сьогодні я підписав розпорядження про створення експертної групи, яку очолив академік Юхновський. Сюди увійшли також найкращі фахівці з цих питань, які знаходяться у Львові, професорський склад, представники органів місцевого самоврядування Яворова та Новояворівська, адже наше завдання – працювати максимально публічно та відкрито. Ми повинні зрозуміти, наскільки ця ділянка готова для розміщення об’єктів ТПВ. На роботу цієї комісії та фінальне рішення ми виділяємо 2 тижні.

Сьогодні буде робочий виїзд на ділянку, буде обстеження, працюватимуть фахівці різних напрямів, і кожен крок нашої роботи буде максимально публічним. Також відбуваються сесії сільських рад з цього питання, тому наша позиція однозначна: рішення має бути консолідоване, публічне та відкрите», – заявив міський голова.

Він також підкреслив, що виняткове право на виділення ділянки, надання дозвільних документів, а також введення в експлуатацію будь-яких полігонів ТПВ належить державним органам влади. Відтак, важливим є розуміння проблеми і з боку облдержадміністрації та Прем’єр-міністра України.

Окрім цього, міський голова додав, що вже всередині цього тижня до Львова, за дорученням Прем’єр-міністра, приїде Віце-прем’єр Володимир Кістіон, який повинен продовжити роботу з врегулювання ситуації на Грибовицькому полігоні. «Нам необхідно негайно приступати до робіт зі стабілізації тіла полігону, а також братися за перший етап рекультивації. Як ви знаєте, відповідні доручення отримала також ДСНС, і я переконаний, що вже найближчим часом вона приступить до дій. Ці роботи буде профінансовано в тому числі і з міського бюджету», – зазначив Андрій Садовий.

Нагадаємо, що 27 січня Львову погодили виділення земельної ділянки для будівництва сміттєпереробного комплексу на території колишніх гірничо-хімічних підприємств Яворівського ДГХП «Сірка», площею 12,5 га. Відповідне доручення ЛОДА дав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.КоментаріОксана коментує:
13:11, понеділок, 30 січня 2017
 

Хоч сто комісій створюйте, не дозволять жителі прилеглих населенних пунктів створити смердюче звалище ,що отруює повітря, землю воду .Поруч (1 км)- с.Шкло , санаторій Шкло , озеро , Національний парк . Ні слова про сортування сміття . Найлегше знайти ділянку і гадити комусь біля будинків . Ми Садового не вибирали і не він буде вирішувати яким повітрям нам дихати .Нехай будує сміттезвалище біля свого будинку .Настрій у жителів району бойовий – не допустимо екологічної катастрофи біля наших домівок

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ10:30, четвер, 21 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
10:00, четвер, 21 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:30, середа, 20 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:00, середа, 20 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0