Споживачам нагадують: у платіжках за квітень буде врахована нова ціна за газ

Споживачам нагадують: у платіжках за квітень буде врахована нова ціна за газ

З 1 квітня поточного року ціна на газ для побутових споживачів Львівської області встановлена на рівні 6,96 грн. за куб. м. Зміна ціни відбулася відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 187 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» та рішень НКРЕКП. Про це інформують у ПАТ “Львівгаз”.

 

Вартість природного газу для побутових споживачів, ТКЕ та релігійних організацій  регулює держава. Тож постановою Кабінету Міністрів України №187 від 22.03.2017 року встановлено, що ціна газу, за якою НАК “Нафтогаз України” здійснює його продаж/постачання для побутових споживачів (і ТКЕ для потреб населення) становить  4942 грн. за 1000 куб. м (включно із 93 грн. (1,917%), що є торговельною націнкою НАК «Нафтогаз України») без врахування ПДВ. У цьому ж документі зазначено: торговельна націнка ПСО-постачальника повинна бути не більшою за 2,5%.
Таким чином, вартість газу як товару, без урахування плати (тарифів) за послуги розподілу та транспортування, становить 5065.55 грн. за 1000 куб. м без ПДВ.
Разом з тарифом на розподіл та транспортування (732,70 грн.) та з врахуванням ПДВ (1159,65 грн.) ціна газу для побутових споживачів Львівщини становить 6957.90 грн. за 1000 куб. м.

«Хочу зазначити, що нашим клієнтам не варто хвилюватись з приводу неотримання рахунків за спожитий газ у звичні терміни. Рахунки з коректними нарахуваннями за використаний газ у квітні надійдуть усім споживачам Львівщини вже найближчим часом», – повідомила директор ТОВ «Львівгаз Збут» Наталія Лавриненко.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ