Стало відомо, чому австрійські лікарі відмовилися лікувати Максима Стасіва

Лікарі австрійської клініки, що у містечку Інсбрук спочатку погодилися лікувати тяжкохворого львів’янина, однак в останній момент передумали.

Про причини такого рішення австрійських медиків розповів посол України у Австрії Олександр Щерба, на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, коли пацієнта були готові відправити до Австрії, на лікування було зібрано 6 000 000 гривень (200 000 євро). Але після довгих роздумів, Земельна лікарня Інсбрука висунула нові вимоги. Вони хотіли, аби українці переслали на рахунок лікарні 250 000 євро, і таку ж суму у формі банківської гарантії мала надати одна із фінансових установ Австрії.  Також медичний заклад вимагав повернення боргу у  розмірі 61 000  євро, які заборгували наші попередні співвітчизники. Остання австрійська вимога – українська сторона мала гарантувати, що після лікування Максим Стасів повернеться до України.

“Після цього фінансова дирекція лікарні зателефонувала  до австрійського Посольства у Київ, і попросила не видавати хлопцю візу. А батьки хворого Максима  марно прочекали на візу 3  дні у Києві, поки їх син перебував між небом і землею у Львові”, – розповів Олександр Щерба.

Зазначимо, що в підсумку Максима Стасіва погодилися лікувати медики з Індії.  

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ