Стати поліцейськими на Львівщині зголосилося 1116 осіб, третина з цієї кількості – жінки

Сьогодні, 2 лютого, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа під час брифінгу розповів про завершення першого етапу конкурсного відбору бажаючих зайняти вакантні посади поліцейських та розповів про наступні випробування для кандидатів. Про це інформує прес-служба поліції.

Як розповів Валерій Вячеславович, перший етап (подання анкет) завершився. Всього зайняти вакантні посади зголосились 1116 осіб, з них переважна більшість віком від 20 до 30 років, 62 відсотки з вищою юридичною освітою, близько 30 відсотків – жінки. До наступного етапу конкурсу допущені 558 осіб, з них 28 – учасники АТО.

На посади слідчих претендують 186 кандидатів (конкурс більше чотирьох претендентів на місце), на посади оперуповноважених – 159 кандидатів (конкурс вісім претендентів на місце), на посади дільничних офіцерів поліції – 213 кандидатів (конкурс більше трьох претендентів на місце).

«Піднімається престиж роботи в правоохоронних органах. Люди, спілкуючись з поліцейськими, бачать реальні зміни і виявляють бажання стати частиною правоохоронної системи. Звичайно, чималу роль тут відіграє і матеріальне забезпечення, адже новобранці отримуватимуть зарплату в розмірі від семи до десяти тисяч гривень. І це приваблює молодих людей», – зазначив Валерій Середа.

Наступний етап конкурсного відбору, тестування, проходить з 30 січня до 6 лютого. За три дні на тестування було запрошено 140 кандидатів, з них 5 на складання тестів не з’явилися.  135 кандидатів успішно пройшли тестування, 32 – не набрали необхідної кількості балів. Оцінювали рівень логічного та аналітичного мислення, а також професійних знань кандидатів.

Нагадаємо, на Львівщині триває конкурс на заміщення вакантних посад у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області, а саме 40 вакансій слідчих, 20 – оперуповноважених та 60 – дільничних офіцерів поліції.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ