Субсидії на опалювальний період призначать у жовтні

Розрахунок розміру субсидій на опалювальний період 2016-2017 років проводитимуть після початку опалювального періоду, який в Україні зазвичай починається після 1 жовтня. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

 

За словами чиновника, житлова субсидія призначається на 12 місяців, а її розрахунок проводиться окремо на неопалювальний період і окремо на опалювальний. Повертати її не потрібно, навіть у випадку продажу квартири, на яку була оформлена житлова субсидія. Поки органи соціального захисту населення проводять розрахунки на неопалювальний період.

 

«Якщо комусь не вийшла субсидія на неопалювальний період, панікувати не варто. Таким родинам у жовтні буде здійснено автоматичний перерахунок на опалювальний період. Жодних додаткових документів подавати не потрібно, система здійснить перерахунок автоматично з урахуванням оплати за опалення – централізоване або індивідуальне», – уточнив міністр.

 

Посадовець також зазначив, що органи соціального захисту населення проводитимуть розрахунки на основі нових тарифів та інформації від надавачів послуг – тепло-, газо- та електропостачальних організацій. Інформацію про розмір субсидії відобразять у листопадових платіжках за оплату комунальних послуг.

 

У Мінсоцполітики нагадали, що на опалювальний період 2016-2017 років житлові субсидії видаватимуть на основі тих критеріїв, які діють на сьогодні. Тобто без врахування наявності депозитів і доходів від їх розміщення в банку, без будь-яких обмежень щодо наявності майна.

 

Вказано, що субсидію може отримати більшість українських родин, якщо їхні комунальні витрати перевищують в середньому 15% щомісячного сукупного доходу. Уряд адресно заплатить за кожного громадянина.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ8:56, п`ятниця, 23 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:33, четвер, 22 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0