Торік у Львові демонтували понад 3 тис. самовільно розміщених рекламних конструкцій

Відділ оперативного реагування КП «Адміністративно-технічне управління», що демонтовує самовільно розміщені рекламні конструкції та вивіски, торік демонтував 3216 рекламних конструкцій (у 2015 році – 1805). Серед них – 245 самовільно розміщених вивісок та 44 рекламоносіїв алкоголю. Також за минулий рік вдалося зменшити кількість великогабаритної реклами на 100 одиниць. Про це повідомив керівник КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик.

Також у 2016 році відділом нагляду за станом зовнішньої реклами, який стежить, аби зовнішня реклама та вивіски були встановлені лише на законних підставах (якщо це рекламна конструкція – то на підставі дозволу, виданого виконавчим комітетом ЛМР, якщо вивіска – то  на підставі погодженого проекту), було складено 4067 вимог про усунення порушень, тоді як у 2015 році – 2918 таких вимог.

«Така робота сприяє тому, що на зміну великогабаритним, занадто яскравим конструкціям, приходять делікатні, естетично привабливі вивіски, які не закривають фасадів будівель, а підкреслюють їх мистецьку унікальність», – наголосив керівник КП «Адміністративно-технічне управління» Тарас Вітик.

Нагадаємо, КП «Адміністративно-технічне управління» є своєрідною наглядовою інстанцією, яка стежить за дотриманням законодавства у сфері зовнішньої реклами, благоустрою міста та екології.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ