У 2017-му державної підсумкової атестації у школах не буде

У навчальному 2017-му році державна підсумкова атестація для випускників буде проведена у формі ЗНО. Про це на прес-конференції розповіла директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк, передає Вголос.

 

Дитина сама обирає предмети і з кожного із цих предметів отримує результати у 200-й шкалі за системою зовнішнього незалежного оцінювання, а також у 12–бальній шкалі для отримання атестату про середню освіту. Результати у 12-бальній шкалі будуть надіслані у школи, для того, щоб їх перенесли у додаток до атестату учня. У 200-бальній шкалі поріг залишається 100 балів, у 12-бальній шкалі – прохідним є навіть 1 бал.

 

Важливе у ЗНО 2017:

 

– Змінені терміни проведення. Реєстрація розпочнеться із 06 лютого до 17 березня 2017 року. Основна сесія триватиме із 23 травня до 16 червня. Додаткова сесія – липень 2017-го року. Перший предмет, який будуть здавати випускники – українська мова і література. Це буде 23 травня.

 

– У 2017-му році є 3 предмети так званої державної підсумкової атестації для випускників 11 класів. Всі вони будуть проведені у формі ЗНО. Першим обов’язковим предметом є українська мова та література, другим – математика або історія України, третім – на вибір учасника із того переліку, що є.

 

Якщо випускник обрав другим предметом математику, то він може третім обрати історію України і т.д. Всього 12 предметів винесено для вибору проведення ДПА у формі ЗНО.

 

– Для вступу до вищого навчального закладу кожен абітурієнт зможе вибрати 4 предмети, як і минулого року. Але є деякі зміни у обов’язковості предметів. Обов’язковим предметом у всіх вишах є українська мова і література, другим обов’язковим предметом – новизна прийому цього року, – математика або історія України або біологія. Третім можуть ставити творчі іспити – фізкультура, музика або інші предмети з переліку, які там є.

 

Тестові завдання будуть перекладені на 6 мов національних меншин: російська, молдовська,  польська, кримськотатарська, угорська, румунська. Буде лише 1 зошит цією мовою.

 

«Станом на сьогодні є повна нормативна база проведення ЗНО, включаючи з умовами прийому до вищих навчальних закладів України.  І, фактично, абітурієнти очікують прийому правил, які мають бути затверджені до 15 грудня кожним вищим навчальним закладом, для того, щоб подивитися які предмети треті поставив той чи інший навчальний заклад на обрану ними спеціальність», – розповіла директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ