У львівській лікарні залишаються 11 осіб, які отруїлися на відпочинковій базі

У львівській лікарні залишаються 11 осіб, які отруїлися на відпочинковій базі

За станом на 11:00 у стаціонарному відділенні Львівської інфекційної клінічної лікарні залишаються 11 осіб, які вихідними отруїлись у готельно-відпочинковому комплексі «Чарівна Долина», що в с. Родатичі Городоцького району.

Про це в коментарі «Вголосу» повідомила головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з епідеміології Наталія Тімко.

Решту молодих людей, за її словами, виписали сьогодні вранці за вимогою батьків.

«У лікарні залишаються 11 осіб, решту було виписано на вимогу батьків для подальшого лікування за місцем проживання», – зазначила Наталія Тімко.

Спеціаліст також додала, що наразі неможливо встановити остаточну причину отруєння, оскільки ще тривають клініко-лабораторні обстеження.

«Результати обстежень будуть готові у середу, 20 квітня. Наразі можна говорити, що стан пацієнтів поліпшується», – підсумувала позаштатний спеціаліст з епідеміології.

Нагадаємо, 16 квітня о 21:10 від чергового лікаря медицини катастроф надійшло повідомлення про те, що в с. Родатичі Городоцького району в готельно-відпочинковому комплексі «Чарівна Долина» з ознаками отруєння продуктами харчування перебувають діти віком 16-17 років, які прибули на Форум «Неформальна освіта Української академії лідерства».КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ