У Львівському університеті урочисто відкрили конференцію «Стратегічне партнерство в час кризи»

Сьогодні, 2 грудня, у Львівському національному університеті ім. Івана Франка відбулось урочисте відкриття конференції «Стратегічне партнерство в час кризи», присвяченої 25-річчю визнання Республікою Польща суверенності та незалежності України. Учасників конференції привітали керівники міста та області, ректор Львівського університету, Надзвичайний і Поважний Посол України в Польщі та генеральний Консул Республіки Польща у Львові. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Я завжди маю дякувати людям за ту добру працю, яку вони роблять, і я це роблю з великою насолодою. Мені мило, що ці прекрасні стіни цього університету мають так багато поважних гостей, і хочу подякувати професору Маркіяну Мальському за цю ініціативу – конференцію, пану президенту Броніславу Коморовському, що він сьогодні з нами. Ми сьогодні маємо дуже непросту ситуацію у світі. Дуже часто, опираючись на усталені старі речі, можна щось пропустити.

 

Бог дав нам мову і вміння вчитися, щоб ми спілкувалися і здобували нові знання, щоб ми також і вчилися на своїх помилках. Сьогодні відносини між Україною і Польщею є досить добрими, але ці дискусії, які сьогодні тривають, насправді є складними, і це дуже великий виклик. Коли українці і подяки мали складності у своїх відносинах, завжди цим користалися інші країни і інші сили.


Ми повинні думати сьогодні про майбутнє, і дуже важливо, щоби політики сьогодні думали не про свої меркантильні інтереси і рейтинги, а про своїх дітей. І в цьому плані Президент Броніслав Коморовський ввійшов в історію як один з тих президентів, який завжди думав і робив добрі справи для України. І українці це пам’ятають і будуть пам’ятати завжди. Це дуже непросто – бути обраним у своїй країні і розуміти важливість відносин зі своїм сусідом. Дякую Вам, пане президенте, і вам усім, що так чисельно сьогодні зібралися», – зазначив під час урочистого відкриття конференції міський голова Львова АндрійКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ