У Львові більше як 200 бюджетних установ отримують опалення

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом сьогодні на ранок гаряча вода подається до усіх споживачів – 1115 будинків. Опалення на основі листів-звернень подається до 166 бюджетних установ.

 

Гаряча вода подається до усіх споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго» у Галицькому, Франківському, Личаківському, Сихівському та Шевченківському районах.

 

Також станом сьогодні на ранок підприємство подає опалення до 166 бюджетних установ на основі листів-звернень керівників закладів.

 

ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подає опалення до 39,5 бюджетних установ.

 

«Опалення отримують усі дитячі установи (садочки) – 17 закладів. Також опалення подається до 18,5 шкіл. СШ №60 має два корпуси. Корпус на вул. Сингівка, 1 вже опалюється. У корпусі на вул. Полтави, 32 поки триває налагодження системи опалення після ремонту.

 

З 6 медичних установ, які є на території обслуговування підприємства, опалення отримують 4 заклади», – повідомили у ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

 

Нагадаємо, згідно з розпорядженням міського голови, з 3 жовтня розпочався опалювальний сезон для бюджетних установ. Теплопостачальні підприємства розпочали подачу опалення до бюджетних установ (школи, садочки, лікарні, поліклініки, заклади культури) на підставі письмових звернень керівників закладів.

 

В опалювальному сезоні 2017-2018 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» подаватиме опалення до 197 освітніх закладів (школи, садочки) та 51 медичного закладу (лікарні, поліклініки). ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подаватиме опалення до 42 закладів освіти (школи і садочки) і 6 медичних установ.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ