У Львові – черговий рекорд з перенавантаження сміттєвих майданчиків

Станом сьогодні на ранок сміття не вивезено з 539 сміттєвих контейнерних майданчиків житлового фонду Львова. За словами директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Сергія Бабака, Львову потрібні довготривалі договори з містами на вивезення сміття, оскільки разові допомоги нічого не вирішують – сміття знову накопичується.

«Станом на сьогодні у Львові сміття не вивезено з 539 контейнерних майданчиків. Це 43% від загальної кількості. Це черговий рекорд по перенавантаженню. Знову змушений констатувати інформацію, що, коли нам одноразово допомогли вивести сміття, ми його вивезли в тих лімітах, які нам допомогла отримати обласна адміністрація. Та сміття далі продовжує накопичуватися. Тому вже не один раз наголошую, що місту Львову потрібні довготривалі договори. Разові акції нічого не вирішують. Без тривалих договорів така ситуація буде постійно повторюватися.

Я особисто від себе звертаюся до інших міст про допомогу Львову, про укладення довготривалих договорів терміном на рік-півтора, поки не буде побудований сміттєпереробний комплекс або розпочато будівництво нового полігону.

Наразі Львівська область не здатна опрацювати всі ті перенакопичення, які має місто Львів. Львів продукує 600 тонн сміття вдень, а полігони області можуть прийняти невеликі ліміти. А як заявляють перевізники, укласти договори з іншими містами практично неможливо», – розповів Сергій Бабак.

Нагадаємо, станом на сьогодні у Залізничному районі не вивезено сміття з 88 майданчиків, у Сихівському – зі 100, у Франківському – з 182, у Шевченківському – з 169.

Загалом у Львові 1237 сміттєвих майданчиків житлового фонду.

Щодо бюджетних установ, то не вивезено сміття із 23 майданчиків закладів освіти та 4 майданчики закладів охорони здоров’я.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ