У Львові перепоховали півтисячі останків жертв радянського режиму

Перепоховання невинних жертв –  це найкраща ілюстрація колишнього і теперішнього імперських режимів. Про це сьогодні заявив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин на  Личаківському кладовищі де урочисто і за християнським звичаєм перепоховали останки тіл, повідомляє прес-служба ЛОР.

Їх виявили на території Меморіального музею тоталітарних режимів «Територія Терору», що  у Львові. За словами Тараса Чолія – директора музею «Територія терору»,  останки було ексгумовано протягом 2014-2015 років. Дослідники стверджують  люди, останки яких сьогодні перепоховали,  стали жертвами політичних репресій. На території, де у 1944-1955 роках знаходилася пересильна тюрма, було знайдено 511 останків з них 67 належать маленьким дітям.

Директор комунального підприємства Львівської обласної ради «Доля» Святослав Шеремета розповідає: «Через цю в»язницю за 11 років перейшло понад 500 тисяч людей. Чимало у ній загинуло. Ми не знаємо імен цих людей, не знаємо хто вони за національністю, не знаємо звідки вони родом. Але ми знаємо, що усі вони стали жертвами тоталітарного режиму».

Дослідники переконані, що в землі, на території колишньої пересильної тюрми ще багато людей, а відтак пошук та розкопки триватимуть.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ