У Львові підвищили квартплату

Виконавчий комітет Львівської міської ради сьогодні підвищив тарифи на утримання будинків та прибудинкових територій для населення у м. Львові. У середньому тарифи зростуть на 10-12%. Про це повідомив кореспондент «Вголосу».

 

Загалом виконавчий комітет вніс зміни до рішення виконавчого комітету від 31.05.2011 № 561 «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для населення у м. Львові індивідуально по кожному будинку».

 

«Цим рішенням передбачено коригування тарифів на обслуговування будинків та при будинкових територій. У Львові на обслуговуванні наших ЛКП знаходиться 8639 житлових будинків. Тарифи останнього разу змінювалися 31 травня 2011 року, відтоді було лише незначне коригування. Враховуючи ріст мінімальної заробітної плати на 13%, цін на матеріали і ресурси, які зросли  вдвічі, проведено коригування тарифів», – пояснив начальник управління житлового господарства Юрій Голець. Окрім цього, за його словами, департаментом економічної політики були подані пропозиції щодо введення у тарифи накладних витрат. Йдеться про витрати ЛКП на електроенергію, опалення, які також зросли.

 

У середньому по місту тариф зросте від 7 до 14 коп. за м кв, максимальний тариф зросте від 20 до 29 копійок. «Наприклад, у будинку по вул. Б. Хмельницького,8  за квартплату 1-кімнатної квартири до сьогодні  платили 74 грн, після підвищення – 84 грн, трьохкімнатна квартира коштували 130 грн на місяць, після зростання – 148 грн. У середньому тариф зросте на 10-12%. Та ми проаналізували і більше третина мешканців отримують пільги та субсидії, їм буде надана компенсація, зате наші ЛКП в жахливому фінансовому стані», – виправдовувся Юрій Голець.
Нагадаємо, насправді востаннє тариф на квартплату переглядали наприкінці липня 2015 року. Туди включили  витрати з ліквідації аварій у внутрішньобудинкових інженерних мережах, які є складовою тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій.

 

Також в середньому на 20% тариф комунальну плату підняли з 1 грудня 2014 року.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ