У Львові презентують виставку “ВІДВАЖНІ: наші Герої”

Виставка “ВІДВАЖНІ: наші герої” присвячена поколінням борців за незалежність України від часу революції 1917-21 років до Революції Гідності. Про це інформують організатори.

 

Проект висвітлює образи борців за свободу, зокрема через показ революційного вбрання й атрибутики цього століття та минулого. Зусиллями низки партнерів реконструйовано вбрання. Втілено на сцені в динамічному показі та відзнято різні типажі борців доби Української Революції, Холодного Яру, Української Повстанської Армії, Революції на Граніті, Помаранчевої Революції, Революції Гідності.
“Для нас важливо, що ця виставка буде експонуватися саме у Львівській політехніці. Адже сотні наших студентів і працівників були активними учасниками Революції на Граніті, Помаранчевої Революції та Революція Гідності. Випускник Юрій Вербицький став одним із першим у Небесній Сотні. Сподіваємося, що наша молодь, оглянувши виставку, надихнеться відвагою й утвердить власне розуміння гідності та честі”, – зазначає професор Юрій БОБАЛО, ректор Національного університету “Львівська політехніка”.

“В умовах війни на Сході України варто частіше згадувати доленосні події, які стали символом боротьби за свободу та гідність. Майдан перестав бути назвою місцевості. Це символ Свободи. Саме тому, Революцію Гідності, протестний рух 2004 року можна вважати продовженням не лише Революції на граніті 1991 року, а й Української революції 1917–1921 років, визвольних змагань часів Першої та Другої світових війн і повоєння”, – пояснює ідею виставки Ігор ПОШИВАЙЛО, директор Музею Революції Гідності.
Експозиція складається з 6 модулів, на яких представлено художній реконструйований типаж певної революційної  епохи та монітор із демонстрацією спеціально виготовленого тематичного відеоролика кінохроніки, художніх колажів із архівних світлин і текстів.
ВІДКРИТТЯ: 20 квітня о 14:00 у першому корпусі НУ “Львівська політехніка”, на вулиці Карпінського, 2/4. Діятиме щобудня з 8:30 до 17:00.



Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ



14:24, вівторок, 27 червня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0cat_name ?>

З початку року у Львівській області відбулось 617 пожеж загальною площею 152,8914 га. Самовільне випалювання сухої рослинності, стерні, сухостоїв, побутових відходів, завдають непоправної шкоди здоров’ю людей, знижують родючість грунту, призводять до загибелі тварин. Літо – пора, коли небезпека виникнення пожеж в зв’язку із спалюванням сухих трав та розпалюванням вогнищ у лісі, є надзвичайно висока.  Відтак, […]

13:28, вівторок, 27 червня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0cat_name ?>

У четвер, 29 червня, об 11 годині за адресою: м. Львів, пл. Яворського, 1 (2-й поверх), відбудеться прес-конференція, на якій представники організації “Центр Опіки Сиріт” розкажуть про те, як на чемпіонаті світу з міні-футболу Україну представлятиме команда дітей, які виросли без батьківської опіки. З 15 по 16 липня у Варшаві пройде 5-тий кубок світу з […]

12:58, вівторок, 27 червня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0cat_name ?>

На виконання заходів Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області у 2017 році з обласного бюджету виділено 11,2 млн гривень. 17 переможців бізнес-планів набули право одержати пільгові кредити в сумі 6,6 млн гривень на розвиток аграрних проектів. Про це інформують у ЛОДА. Кредитні ресурси спрямовані на придбання 10 одиниць сільськогосподарської техніки, 30 голів […]

12:57, вівторок, 27 червня 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0cat_name ?>

У 2017 році додаткова сесія зовнішнього оцінювання триватиме з 3 до 12 липня. Про це інформує ЛОДА. Розпочинається додаткова сесія 3 липня тестуванням з української мови і літератури, 4 липня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з англійської та російської мов, 5 липня – з математики, 6 липня – з історії України, 7 липня – з біології, […]