У Львові пропонують збудувати трамвайну колію до Рясного

У Львові пропонують збудувати трамвайну колію до Рясного

У Львові розглядають можливість будівництва трамвайної колії до мікрорайону Рясне. Про це під час доповіді на засіданні сесії Львівської міськради 26 грудня заявив начальник міського управління транспорту і зв’язку Віктор Щир.

До Віктора Щира звернулася депутатка Ірина Оршак, яка наголосила, що Рясне має проблеми з транспортним сполученням з іншими районами Львова.

У відповідь на звернення, начальник управління транспорту наголосив: «Зараз Рясне – на першому місці по транспортних проблемах. Ми плануємо збільшити кількість автобусів на маршрутах №6А та №12 – до 12. Але проблема Рясного збільшенням кількості автобусів не вирішиться».

За його словами, наразі вул. Шевченка не справляється з транспортними потоками. «У найближчі три-п’ять років треба вул. Суботівську з’єднати з вул. Шевченка і продовжити туди маршрути з Левандівки», – сказав Щир.

Він також запропонував збудувати трамвайну колію до мікрорайонів Левандівка і Рясне. На думку Щира, трамвайну колію до Рясного можна збудувати протягом п’яти років.

Додамо, що наразі проекту будівництва колії нема. Трамвай №7 їздить по вул. Шевченка лише до вул. Татарбунарської.

Нагадаємо, у листопаді почав курсувати трамвай на Сихів. У подальшому трамвайну колію планують прокласти по вул. Вернадського і Трускавецькій і з’єднати з колією на вул. Княгині Ольги.

zaxid.netКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ