У Львові розпочались Дні Європи

Сьогодні у Львові розпочались Дні Європи. Заходи проходять на подвір’ї Палацу Потоцьких. Розпочались з підняття прапорів під гімни України та Європейського Союзу за участю роти Почесної варти Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«В першу чергу, хочу подякувати пану Томбінському за цю прекрасну ініціативу – в цьому році Дні Європи в Україні відбуваються власне у нашому прекрасному місті лева. Це прекрасний подарунок на 760 день народження. Ми не святкуємо цей день одного дня, ми вирішили, що дуже багато заходів будуть мати присвячення до дня народження. Сьогодні також розпочались ще Дні Америки в нашому місті. Велика і цікава програма. Приємно, що весь світ поважає, шанує, любить Львів. Для мене особисто Дні Європи, взагалі, Львів, Європа, Україна – ми завжди є і були європейцями. Ми завжди будемо ними географічно. Але головне, щоб ми ментально відчували себе європейцями, щоб цінності були в нас всередині, щоб ця візантійська політика виходила з нас, щоб ми говорили, робили і думали однаково завжди. Бажаю усім нам поваги один до одного, бажаю великої любові і Божої ласки», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

 

Опісля вітальних виступів розпочався концерт скрипаля віртуоза Олександра Божика. Також у програмі виступи – Петра Радейка та Оксани Мухи. Також запланований музичний колаж дітей (Львівська музична школа-інтернат ім. С. Крушельницької) та тематична акція з нагоди святкування Дня Європи.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ