У Львові школи закрито на карантин

У Львові школи закрито на карантин

Від завтра, 20 грудня, до 23 грудня включно у Львові школи закрито на карантин. Пов’язано це із великою кількістю хворих на грип. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 

Отож, на позачерговому засіданні міської комісії з техногенної небезпеки та надзвичайних ситуацій Зоряна Довганик, в.о. начальника управління освіти ЛМР повідомила: «На сьогоднішній день ми припиняємо навчання на 4 дні, у зв’язку з тим, що кількість учнів, які відсутні у школах через хворобу, постійно зростає і на сьогодні вона становить 27%.

 

В п’ятницю ми будемо мати інформацію від Державного лабораторного центру і будемо приймати подальші рішення, чи відновлювати навчання, чи навчання буде ще припинено на декілька днів.

 

Зимові канікули розпочинаються з 31 грудня і будуть тривати до 20 січня.

 

У випадку, якщо обмеження відбудуться лише тими 4-ма днями, то, я думаю, що ми зможемо вийти із ситуації, шляхом ущільнення матеріалу. Якщо припинення навчання буде ще на декілька днів, то тоді ми будемо думати про те, яким чином зменшити канікули».

 

«За минулий тиждень зафіксовано 8548 випадків захворювань на ГРЗ і понад 5 тис з них стосуються захворювань у дітей. Відтак, інтенсивний показник складає 1119 на 100 тис населення при епідпорозі 646, що майже вдвічі перевищує епідпоріг по розрахунках. Можна було б допустити продовження навчального процесу, але, враховуючи велику кількість відсутніх дітей, комісією прийнято рішення, щоб припинити навчання в школах, з метою розірвання ланцюга. Якби були морози, то при такій температурі вірус не функціонує. Але погода +1-1, вологість висока, в таких умовах вірус функціонує дуже добре. Тому прийнято рішення, щоб зменшити можливість інфікування в організованих колективах. Тому дітям треба бути вдома, якщо виходять на вулицю, їх треба тепло одягати, ноги мають бути в теплі, треба частіше мити руки», – зазначив Володимир Зуб, начальник міського управління охорони здоров’я.

 

За інформацією управління охорони здоров’я ЛМР, інтенсивний показник захворюваності становить 1191,1 на 100 тис. населення при епідпорозі 646,84 на 100 тис. населення.

 

На сьогоднішній день відсутність дітей по школах міста через хворобу становить 27%. Як уточнили в управлінні освіти ЛМР, 12.12.2016 цей показник дорівнював 19,27%, 13.12.2016 – 20,23%, 14.12.2016 – 21,73%, 15.12.2016 – 23,63%, 16.12.2016 – 25,84%.

 

З метою запобігання виникненню і розповсюдженню захворюваності на грип та інші гострі респіраторні вірусні інфекції в організованих дитячих колективах, рекомендовано обмежити проведення масових урочистих, спортивних і святкових заходів.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ