У Львові стартував Всеукраїнський форум ОСББ

У Львові стартував Всеукраїнський форум ОСББ. Уже всьоме місто зібрало найуспішніших та найпрогресивніших діячів сфери ЖКГ з усієї країни, аби створити якісну комунікаційну платформу для дискусій, обміну досягненнями та думками щодо можливості втілення якісних змін. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Усі в нашій країні хочуть доброго життя. Дуже часто наші люди думають, що як тільки ми оберемо хороших депутатів до Верховної Ради, хороших прем’єра та президента, то за один день все стане ідеально. Не стає, – зазначає міський голова Львова Андрій Садовий. – Почавши працювати мером міста, я постав собі за мету: у всіх будинках міста має бути створено ОСББ. Якщо є порядок в сім’ї, якщо є порядок в будинку, і в будинку люди відповідальні за нього, тоді буде відповідальне місто, відповідальна країна. Ми, насправді, йдемо зараз тією дорогою, яку давно вже пройшли інші країни світу. Наше завдання – просто мати кращу динаміку. І ця динаміка є». За словами міського голови, останній рік є досить позитивним для розвитку ОСББ в Україні. «Динаміка у всіх містах дуже хороша. Скажімо, ми у Львові перейшли рубіж 1000 ОСББ, а це більш ніж 18% усіх площ міста. Але є одна проблема – психологічна. У нас дуже часто люди, які працюють в системі ЖКГ, сприймають ОСББ як конкурентів. Тут потрібне розуміння важливості підтримки об’єднань. І тут Львів буде завжди на передовій. А ще важливо, щоб динаміка розвитку ОСББ підтримувалась додатковими фінансовими ресурсами з боку держави: чим більше коштів вона інвестуватиме в енергоефективні технології, тим менше коштів треба буде витрачати на субсидії. Я переконаний: якщо кожен мешканець буде відчувати себе господарем, тоді буде сильна країна», – додав він.

 

Відзначимо, що форум триватиме упродовж двох днів. Так, сьогодні учасники зможуть подискутувати про правові аспекти та енергоефективність у сфері ЖКГ, також відбудеться екскурсія до ОСББ «Оберіг», яке є зразком для усіх львівських ОСББ. Другий день буде присвячений темі управительства та можливостям перетворити діяльність керівника ОСББ із волонтерства на повноцінну кар’єру.

 

Довідка

 

Організатори та партнери Форуму: Інститут міста, Львівська міська рада, Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ), Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Міжнародна фінансова корпорація (IFC).КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ