У Львові тривають Дні Нижньої Сілезії

Впродовж 15-18 вересня у Львові тривають Дні Нижньої Сілезії. Сьогодні у межах заходів на пл. Ринок тривають семінари з виготовлення паперу, глиняних виробів, гравіювання на нижньосілезькому склі. Для гостей заходу виступає ізерський гурт «Богданки і Вроцлавяни».

«Площа Ринок завжди була тим місцем, яке об’єднує і яке дає поштовх до нових витків співпраці. Нещодавно у Львові був Фестиваль партнерства, було дуже багато колег і, власне, однак з думок, яка зав’язалася під час Фестивалю, щоб відбулася сьогоднішня подія, за яку я дуже дякую нашим польським колегам. Тому що ми живемо в інформаційному світі, в якому дуже багато вирішується завдяки інформації. Тому ми маємо більше показувати один одного, робити більше конкретних речей. Завдяки цьому заходу, я думаю, ще більше львів’ян зможуть довідатися про наше гарне місто-партнер, про гарний ваш край. І так само більше поляків зможуть по-новому  побачити наше місто. Дякую за конкретні речі, які ви робите. В синергії можна робити більше», – зазначив у своєму виступі заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Також у межах Днів Нижньої Сілезії сьогодні відкриття фотовиставки Барбари Гурняк під назвою «Костели Спокою в Нижній Сілезії» у Львівській національній музичній академії ім. Лисенка та симфонічний концерт у Львівській національній музичній академії ім. Лисенка з музикою Людомира Ружицького.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ