У Львові відбудеться традиційна хода звіздарів

У Львові відбудеться традиційна хода звіздарів

У неділю, 8 січня, центром Львова пройдуть учасники традиційного ХІ Різдвяного фестивалю «Спалах Різдвяної звізди». Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Фестиваль «Спалах різдвяної звізди», ідея якого народилася і розвинулася у Музею народної архітектури та побуту у Львові – став одним із найяскравіших, видовищних різдвяних заходів міста Львова. Виготовляти звізди, долучатися до «Ходи звіздарів» стало новою доброю традицією», – зазначили організатори фестивалю.

Очікується, що головною окрасою цьогорічного фестивалю буде звізда «Надсянська», виготовлена гуртом звіздарів товариства «Надсяння». У центральній частині звізди зображена емблема товариства, промені ж огортає барвиста українська вишивка.

Урочиста зустріч звіздарів запланована біля храму Пресвятої Євхаристії на пл. Музейній о 13:30.

Святкова хода відбуватиметься вул. Ставропігійською до шопки на пл. Ринок, далі – вул. Катедральною, Театральною на пр. Свободи.

О 15:00 на Ярмарковій площі проведуть церемонію посвяти у звіздарі. Далі відбудеться парад вертепів.

Заключною подіє фестивалю стане спільне колядування учасників фестивалю, львів’ян та гостей міста.

«Неспокійні події в Україні об’єднали нас у благочинних справах, у пожертві, у молитві. При святі запрошуєм громаду Львова об’єднатися у велику родину, у великий гурт колядників, і разом прославити народженого Бога колядами, які відомі з дитинства, які звучать у кожній українській хаті, у кожній українській родині. Підтримають колядників музичний гурт «Погорілко-бенд», українські співаки Ната Султан, Анна Кривута, фіналіст талант-шоу «Голос країни» Назар Савко», – зазначили організатори фестивалю.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ