У Львові відновили систему сортування ТПВ

Про це сьогодні, 1 серпня, під час брифінгу повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Назарій Романчук, інформує прес-служба ЛОДА.

 

«Як ми і обіцяли, з 1 серпня ми відновлюємо систему роздільного збору твердих побутових відходів у місті Львові, яка була запущена 3 роки тому, але, на жаль, не працювала», – зазначив Назарій Романчук.

 

Також він повідомив, що уже опрацьовано усі логістичні схеми, згідно з якими буде працювати система сортування. Перевізники встановили додаткові контейнерні майданчики. На сьогодні є 1648 контейнерів для роздільного збору відходів.

 

«У найближчі 2-3 дні Львівська ОДА спільно з перевізниками проведе огляд територій, на яких додатково встановлять контейнерні майданчики для сортування», – повідомив Назарій Романчук.

 

«Ми закупили контейнери для роздільного збору ТПВ. Також минулоріч ми закупили автомобіль, який призначений виключно для збору ПЕТ-пляшок, – розповів представник компанії-перевізника «Санком» Роман Білецький. – Станом на сьогодні ми уклали договори з фірмами, що здійснюють прийом вторинної сировини. Усе, що збирається, відправляється безпосередньо на здачу до цих підприємств».

 

Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА закликає мешканців міста бути свідомими та сортувати ТПВ.

 

«Із перевізниками та приватними організаціями, які займаються закупівлею вторсировини, проведена відповідна робота, компанії-перевізники уклали відповідні угоди і відсьогодні ми маємо куди вивозити та утилізувати цю сировину», – наголосив Назарій Романчук.

 

Також він додав, що відновлення системи сортування сміття знизить кількість сміття, яке зараз продукує місто Львів, відповідно знизить і навантаження як на полігони області, так і за її межами.

 

У разі виявлення факту скидання перевізником твердих побутових відходів з різних контейнерів у один автомобіль, просимо звертатися мешканців за телефоном департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА: (032) 2761794 або на гарячу лінію області 112 та повідомляти про порушення для подальшого покарання перевізника.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ