У Львові запустили портал відкритих даних міста

Сьогодні у Львові презентували портал відкритих даних міста. Місто Лева стало першим в Україні, де з’явився портал відкритих даних, передає «Вголос».

 

Львів приєднався до Міжнародної хартії відкритих даних, основними засадами якої є прозорість та демократичність. Такий ресурс повинен посприяти не лише розвитку демократії, але й прогресу в економіці та зменшенню рівня корупції.

 

Портал дає можливість переглядати усі звіти, цифри та дані, пов’язані з роботою адмінустанов, транспортних   структур, медичних закладів та інших інстанцій Львова. Загалом, портал налічує 47 наборів даних та більше сотні баз даних, які будуть постійно оновлюватися та доповнюватися.

 

На сайті відкритих даних Львова можна проконтролювати звітність про обіг цифр, якими оперують чиновники, ЗМІ, медичні заклади. Оприлюднення таких даних є спробою знищити корупцію, що існує в установах такого типу.

 

Очільники проекту обіцяють регулярно оновлювати та доповнювати дані, які розміщені на сайті. Фінансова   звітність комунальних підприємств буде оновлюватися щоквартально. Оновлення всіх інших даних, за   словами менеджерів проекту, відбуватиметься залежно від попиту на таку інформацію.

 

Переглянути вміст порталу відкритих даних міста можна на сайті.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ