У Львові затвердили нову структуру виконавчих органів

Депутати Львівської міської ради таки затвердили нову структуру виконавчих органів Львівської міської ради, збільшивши чисельність апарату ради та її виконавчих органів до 1445 осіб. Про це повідомив кореспондент «Вголосу».

 

За цю ухвалу назбиралося 45 голосів. Загалом документом передбачено створити: департамент соціальної політики; управління регулювання забудови департаменту містобудування; відділ мобілізаційної та оборонної роботи; управління інформаційних технологій департаменту розвитку.

 

Реорганізували способом перетворення: управління екології та благоустрою в управління екології та ландшафтного планування департаменту містобудування; юридичне управління в юридичний департамент; відділ кадрів в управління персоналу; адміністративно-господарське управління в департамент адміністративних послуг; управління архітектури в управління архітектури та урбаністики; відділ у справах дітей департаменту гуманітарної політики в управління «Служба у справах дітей» департаменту соціальної політики.

 

Перейменували: департамент економічної політики на департамент економічного розвитку; управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій департаменту економічної політики на управління інвестицій та проектів департаменту економічного розвитку; управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин департаменту містобудування на управління земельних ресурсів департаменту містобудування; управління транспорту та зв’язку департаменту житлового господарства та інфраструктури на управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури; департамент гуманітарної політики на департамент освіти, охорони здоров’я, молоді та спорту; управління контролю та аудиту департаменту «Адміністрація міського голови» на управління фінансового контролю департаменту «Адміністрація міського голови»; управління муніципальної дружини на управління безпеки міста.

 

Ухвалою передбачено ввести в дію структуру виконавчих органів Львівської міської ради з 01.09.2016, але не раніше від затвердження міською радою ухвали про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:30, середа, 20 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:00, середа, 20 лютого 2019  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0