У Львові завершився четвертий Форум місцевого самоврядування

У Львові завершився четвертий Форум місцевого самоврядування. Протягом двох днів Форум відвідало понад 214 осіб. Як розповіли організатори, участь у Форумі взяло майже 20 міських голів різних міст України. Традиційно, Форум завершився прийняттям Резолюції, яку мають скерувати в центральні органи влади в Києві. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

 

«Пропоную, аби ми проголосували зараз Резолюцію за основу. Потім з експертними середовищами і з усіма спікерами ми вже їхні зауваження також врахуємо», – зазначив наприкінці Форуму міський голова Львова Андрій Садовий.

Відтак, Резолюцію четвертого Форуму місцевого самоврядування проголосували за основу. «Є пропозиція Резолюцію всім спікерам, всім Асоціаціям надіслати, тоді ми делегуємо право організаційному комітету ці зауваження врахувати та скерувати Резолюцію у всі державні інституції і разом, консолідовано відстоювати та рухатись вперед», – додав міський голова Львова Андрій Садовий.

Як розповів Олександр Кобзарев з Інституту міста, у Резолюції враховані пропозиції, що стосуються конституційних змін, фінансового та кадрового забезпечення. Також зазначені пункти про персональну відповідальність, про Стратегію інновацій, зміни до бюджетного кодексу, зокрема, фінансування профтехосвіти та пільгових перевезень. Також є пункти про зміну галузевих законів щодо охорони громадського порядку, права на землю, земельного податку, ставок оплати за землю тощо.

Повний текст резолюції буде оприлюднений після доопрацювання документа та акцептації усіма учасниками Форуму місцевого самоврядування.

Нагадаємо, впродовж двох днів у Львові тривав IV Форум місцевого самоврядування, який організовував Інститут міста, за ініціативи Львівської міської ради. Захід став платформою для обміну досвідом та обговорення актуальних проблем і перспектив у сфері місцевого самоврядування, підвищення ролі органів місцевого самоврядування у забезпеченні розвитку держави.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ