У Львові збирають макулатуру для потреб закладу, де опікуються дітками з особливостями

Центр “Джерело” запрошує долучитись до подвійної доброї справи – збору макулатури та підтримки їхнього центру. Макулатура – це офісний папір, газети, журнали, картон, паперова упаковка. Їх можна приносити безпосередньо у сам заклад. Якщо назбиралось більше 100 кг паперу – центр забере його сам.

 

Ініціатором створення цієї акції була одна із волонтерок організації. “Спочатку ми вирішили провести місяць збору макулатури серед батьків та працівників у грудні 2016 року, де зібрали майже півтори тонни паперу. За кожну тонну паперу ми можемо отримати 2,5 тис.грн “, – повідомляє піар-менеджер НРЦ “Джерело” Ілона Кадацька.
Нагадаємо, що зараз у закладі існує проблема заміни вікон у двох групах, на що і планують витратити отримані гроші зі збору макулатури. Якщо назбирають більше достатнього, то “Джерело” планує модернізувати своє опалення. Ця акція триватиме до травня.
Джерело також залучило різноманітні навчальні заклади до цієї благодійної акції .”У трьох школах на Сихові стоять контейнери для збирання макулатури. Зараз ще долучилася НУ “Львівська Політехніка”, – розповідає Ілона. “Також до нас долучилися офіс турецьких та австрійських авіаліній у Львові. Школа № 42 зібрала нам уже 147 кг паперу, що також багато, як для однієї школи”, – розповідає волонтер НРЦ “Джерело” Світлана Криницька.
Всю зібрану макулатуру віддаватимуть у Львівське представництво вторресурсів Київського картонно-переробного комбінату. “Ми шукали і моніторили пропозиції різноманітних компаній, дивилися хто скільки пропонує, але зупинилися саме на Київському картонно-переробному комбінаті”, – пояснює Світлана.

 

“Насправді, ідея виникла досить спонтанно, коли ми сиділи у офісі і зрозуміли, що насправді папір ми просто викидаємо. І подумали, що його можна зібрати і використати з користю”, – розказує Світлана Криницька

Здати макулатуру, аби допомогти центру, можна з понеділка до п’ятниці з 9:00 до 18:00 у центр “Джерело” за адресою: Проспект Червоної калини, 86a. Але всі охочі допомогти можуть звертатися у будь-який зручний для них час, оскільки в центрі завжди є охоронці, які також готові прийняти непотрібний вам папір.
 

Інна ТУЧАККоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ