У лютому бойовики понад 30 разів обстріляли окуповані ними населені пункти

У лютому бойовики понад 30 разів обстріляли окуповані ними населені пункти

У лютому бойовики НЗФ понад 30 разів обстріляли окуповані ними ж населені пункти із забороненого озброєння, щоби звинуватити в цьому сили АТО.

Такі випадки зафіксувала українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК), інформує прес-центр АТО.

 

Зокрема, як повідомив керівник української сторони Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК), генерал-лейтенант Андрій Таран, бойовики НЗФ продовжують обстрілювати захоплені ними ж населені пункти на непідконтрольній українській владі територіях окремих районів Донбасу. Впродовж лютого вони щонайменше 32 рази вели вогонь у напрямку Старомихайлівки, Невельського, Трудівського, Яковлівки, Свободного та найбільше Донецька – населених пунктів, що їх контролюють НЗФ.

 

За його словами, здебільшого вогонь по цих населених пунктах вели із застосуванням важкого озброєння, він мав на меті звинуватити у збройних провокаціях військовослужбовців сил АТО. Керівник української сторони спільного центру також відзначив, що в лютому бойовики випустили в бік підконтрольних їм населених пунктів більше ніж сотню мін й артилерійських снарядів.

 

«Розгалужена система пунктів управління та спостережних постів, які створила українська сторона СЦКК, розташованих безпосередньо на самій лінії розмежування сторін, дозволяє ефективно отримувати об’єктивну інформацію й оперативно реагувати на виклики сьогодення. Наші офіцери-спостерігачі, які ведуть спостереження з постів, розташованих здебільшого за 300-400 метрів від лінії зіткнення, мають усі можливості фіксувати обстріли: і ті, які ведуть НЗФ у бік Збройних сил України, і ті, які направлено в бік захоплених ними ж населених пунктів», – зазначив генерал-лейтенант Андрій Таран.

 

Цинізм таких провокацій полягає в тому, щоби цими спотвореними бойовиками, зруйнованими будівлями та загиблими мирними мешканцями змусити повірити як СММ ОБСЄ, так і місцеве населення в начебто «жорстокість сил АТО, що гатять по житлових кварталах», про що постійно волають ЗМІ в ОРДО та РФ.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ