У Мінську підписали заборону навчань і графік розмінування на Донбасі

У Мінську завершена сьогоднішня робота Тристоронньої контактної групи. Підписали два документи. Про це написала у Фейсбуці прес-секретар Кучми Дарка Оліфер.

 

“У першій угоді йдеться про припинення навчань з бойовою стрільбою вздовж 30-кілометрової зони по лінії зіткнення. Представники окремих районів Донецької і Луганської областей спільно з представниками збройних сил Російської Федерації регулярно проводять такі навчання. Постріли під час таких навчань мають провокаційний характер і можуть викликати реакцію у відповідь точно так, як і залпи гармат під час бойових дій. Крім того, СММ ОБСЄ фіксує всі постріли, які мають місце вздовж лінії зіткнення. Слід зазначити, що Україна не веде навчань у цій частині Донбасу. Ця угода набуває чинності з 4 березня 2016 року”, – написала вона.

 

Друге рішення стосується технічних аспектів завершення розмінування на 12 узгоджених ділянках уздовж лінії зіткнення. У цьому документі детально розписані всі деталі робіт з розмінування, включаючи обгороджування і маркування територій, уражених мінами у безпосередній близькості від КПП.

 

Оліфер повідомила, що від України документи підписав Леонід Кучма, від ОБСЄ – Мартін Сайдік, від Росії – Борис Гризлов.

До зустрічі міністрів закордонних справ країн “нормандської четвірки”, що пройде 3 березня 2016 року в Парижі, документи мають бути завізовані Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким.


Коментарі



Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *



СХОЖІ НОВИНИ



11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0