У місті обрали 10 Почесних Амбасадорів Львова

Сьогодні, 24 листопада, відбулася прес-конференція з нагоди обрання 10 Почесних Амбасадорів Львова на 2016-2018 роки. 

«Сьогодні ми живемо в світі винаходів, яких з’являється дуже багато. Але, насправді, не всі знають це, або, може, не завжди говорять. Треба мати не лише добру технологію, гроші, а потрібно щоби на 1 кв. м. було дуже багато креативних, розумних, мудрих людей, які можуть цю ідею вигадати і  впровадити.

 

Львів завжди був осередком, містом, яке притягувало багатьох науковців і містом, яке завжди давало поштовх у багатьох наукових сферах.

 

У Львові вже другий рік діє програма Амбасадорів, яка, власне, дає змогу поштовху і об’єднанню людей, які працюють над наукою, які працюють над цілою індустрією. Сьогодні винахід – це не просто щось зробити, а річ, яка стає практичною довкола якої гуртуються люди, яка переходить у виробництво, яка комусь може рятувати життя, а комусь може спрощувати життя.

 

Тому сьогодні є дуже важливий день, коли буде інавгуровано другий рік Амбасадорів. Це люди, які є визначні в різних галузях науки, які вже станом на сьогодні роблять дуже великий вклад, як в розвиток науки у Львові, так в розвиток науки загалом в світі», – зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

 

«Lviv Convention Bureau започаткував цю програму Почесних Амбасадорів. І ми підводячи підсумки минулорічної програми, насправді, дуже втішені, що вона досягає тих результатів, яких ми собі ставили за мету.

 

В нас програма стає все більше міжнародною. До прикладу, цього року у нас є три Амбасадори з Польщі, два із США, один, власне, Матіас Брандт, який є німцем, але працює довший час в Україні», – відзначила Ліна Остапчук, директор Lviv Convention Bureau.

 

«Та праця, яку ми вже в УКУ здійснюємо від початку нашого існування, акцентуючи на інтернаціоналізацію, акцентуючи на те, щоб відкривати нас, відкривати скарби, які є в Україні, особливо наше місто до світу. Ми від початків співпрацювали з містом у проведенні різних заходів, ми завжди мали цю підтримку і ми завжди використовували місто, як бренд, щоб переконати людей приїжджати до нас.

 

Є дві важливі речі – це свобода і відкритість. Львів – містом, яке побудоване на цих принципах від самих початків, як місто, яке мало ці права, яке гарантувало ці права іншим людям і яке було відкритим для світу», – розповів Олег Турій, проректор з програмного розвитку УКУ.

 

«Історія Львова і його місце у туристичній, господарській сфері України є дуже відома. Відомо, що праця в туристичній сфері –  це, іншими словами, роль служіння іншим. Ми близько 20 років працюємо з Україною у туристичному напрямку – зі студентами інституту туризму у Львові, академією в Івано-Франківську, Хмельницьким інститутом  і Київським університетом туризму і права – проводимо різні конгреси і семінари. Ми перші видали подвійні дипломи польсько-українські, і це може запевнити практику за кордоном – у Швеції, Норвегії, Німеччині, Греції чи Іспанії.  Також наша функція як кадрів науково-дидактичних – аби ті, які прийшли у воєводства з України і європейських країн – посідати ті посади, які їм дозволять щасливо провадити свої народи, політику і господарство.

 

Я є подвійним Амбасадором – маю титул Почесного Амбасадора Конгресу Польщі, і був дуже здивований, що у тій нашій співпраці Львів запропонував стати амбасадором. Така праця є для добра і інтернаціоналізації наших країн як і для добра нашого спільного майбутнього», – розповів Мирослав Борущак, професор Вищої Школи туризму і готелярства, м. Гданськ, Польща.

 

Програму Почесних Амбасадорів Львова було започатковано у 2015 році. Ініціатором та реалізатором Програми є Lviv Convention Bureau. Почесних Амбасадорів обирають на термін 2 роки. Перших 11 Амбасадорів було обрано в листопаді 2015 року. Цього року фіналістами програми стали 10 осіб:

 

Почесні Амбасадори Львова на 2016-2018 роки:

1.      Мирослав Борущак, професор Вищої Школи туризму і готелярства, м. Гданськ, Польща.

2.      Матіас Брандт, керівник проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» (GIZ).

3.      Роман Гладишевський, проректор з наукової роботи ЛНУ ім.І.Франка.

4.      Рафал Козінські, засновник програми співпраці Trans Misja Lublin Ukraina.

5.      Юрій Косенко, заступник директора ДКНДІ ветеринарних лікарських засобів і кормових добавок, доктор фармацевтичних наук.

6.      Роман Лесик, професор кафедри фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії ЛНМУ ім. Данила Галицького.

7.      Марек Славатинець, генеральний менеджер AVIAREPS SA, Польща.

8.      Олег Турій, проректор з програмного розвитку УКУ.

9.      Анджей Тимовські, директор міжнародних програм Американської ради наукових товариств, Нью-Йорк, США.

10.    Зеня Черник, Президент Федерації Українців у США.

 

Увечері відбудеться Почесна Гала Амбасадорів, під час якої фіналістам Програми вручатимуть відзнаки Почесних Амбасадорів Львова за вагомий внесок у розвиток міста Львова як достойного місця проведення заходів ділової гостинності.

 

Довідка:

Більше інформації про Програму – на сайті: http://ambassadors.lviv.ua/ua/КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ