У понеділок розпочнеться акція «Миколай про тебе не забуде»

У понеділок, 11 грудня, о 12.00 у приміщенні Львівського Палацу мистецтв в рамках проведення благочинної акції «Миколай про тебе не забуде» уже в сімнадцяте відбудеться акція «Фабрики Святого Миколая».

 

Акцію для потребуючих дітей організовує МГО «Академія Української Молоді» спільно з навчальними закладами, не байдужими громадськими організаціями та спільнотами.

 

Щороку, вже 17 років поспіль, у Львові помічниками-волонтерами Святого Миколая стає близько 500 волонтерів (учнів старших класів, студентів львівських ВНЗ, молоді), вони збирають та пакують подарунки на Фабриці Святого Миколая, що цьогоріч працюватиме у Львові з 11 по 17 грудня, та розносять їх по домівках потребуючих дітей, що з нетерпінням чекають на посланців в червоних шапках, ввечері 18 грудня.

 

Минулого року Помічникам Святого Миколая вдалося рознести подарунки 2800 малюкам у Львові, до яких Чудотворцю з певних причин було складно самостійно знайти дорогу.

 

Також, всі охочі можуть залишити книги-подарунки з власної бібліотеки у доброму стані, або ж які ви придбали у книгарні спеціально для дітей з потребуючих родин (0-12р.) за такими адресами:

 

●       Книгарня «Є» – пр. Свободи 7

●       Видавництво «Свічадо», вул. Винниченка 22

●       Книгарня Старого Лева, пл. Ринок 12

●       вул. Стрийській, 106 в приміщенні складу-магазину

●       вул. Героїв УПА, 16 в Магазин «Книги-канцтовари» Львів

●       Бібліотека Львівського Інституту Менеджменту, вул. Ліська 16

●       Fest Lokal, вул. Старознесенська 24

 

Додаткова інформація про акцію:

www.mykolaj.com.ua

www.facebook.com/MykolajProTebeNeZabude

 

Миколай про тебе не забуде — щорічна благочинна акція, започаткована у Львові в 2001 році молодіжною громадською організацією «Академія Української Молоді» з метою збору подарунків для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей. Проводиться на всій території України напередодні дня святого Миколая. Метою акції є допомогти кожному наслідувати гарний приклад діянь Чудотворця та принести свято, радість, віру в чудеса з подарунками та вітаннями від Св. Миколая  малюкам, котрі цього потребують. Завданням акції є зібрати та роздати подарунки (солодощі, іграшки, книжки, фарби, олівці, зошити, засоби гігієни) для тих діток, які могли би залишитися без нашої або батьківської уваги, а також створити особливу чарівну атмосферу свята.

 

У 2016 році вдалося рознести подарунки для 2800 потребуючих дітей Львова, волонтерами акції стало близько 500 молодих людей, в тому числі 70 водіїв-волонтерів.

 

Учасником акції може стати кожен охочий у зручний для себе спосіб: волонтери – працюють на Фабриці святого Миколая, розносять подарунки дітям, меценати – надають пожертви та подарунки для діток, партнерські організації та спільноти – організовують збір подарунків в навчальних закладах, релігійних громадах та ін., перевізники – волонтери та партнерські організації, які можуть надати транспортні послуги для перевезення волонтерів та подарунків, засоби масової інформації – надають інформаційну підтримку та висвітлюють перебіг різних етапів заходу.

 

Академія Української Молоді отримала нагороду на обласному конкурсі «Благодійна Львівщина – 2012» у номінації “Благодійник: дитяча або молодіжна організація”, а також була номінантом в національному конкурсі «Благодійна Україна 2013» за акцію “Миколай про Тебе не забуде!”

 

За додатковою інформацією звертайтесь:

Христина Дольна тел.: (097)  66 00 567

Анастасія Гураль  тел.: (097)  864 03 44

Ел.пошта: info@mykolaj.com.uaКоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ