У суді визнали незаконним рішення про приватизацію Червоноградської збагачувальної фабрики

Прокуратура Львівської області домоглась визнання незаконним рішення щодо приватизації державного підприємства «Центральна збагачувальна фабрика «Червоноградська». Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Органи прокуратури області відстоюють інтереси держави шляхом повернення до державної власності майна на суму близько 300 млн грн.
Зокрема, сьогодні, 21 березня, апеляційним господарським судом Львівської області залишено рішення суду першої інстанції, яким в липні 2016 року задоволено позов заступника прокурора Львівської області, поданого в інтересах держави в особі Міністерства енергетики та вугільної промисловості України до Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській області та ПАТ «Львівська вугільна компанія» про скасування рішень щодо приватизації майна та його оцінку.
Таким чином суд підтвердив законність вимог прокуратури. На даний час, накази регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській області, видані ще у 2007 та 2008 роках щодо приватизації цілісного майнового комплексу державного підприємства «Центральна збагачувальна фабрика «Червоноградська», створення ВАТ «Львівська вугільна компанія» в процесі його приватизації та про оцінку майна вказаного держпідприємства скасовано.
Рішення апеляційного господарського суду Львівської області набрало законної сили.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ