UA: ЛЬВІВ підготував спецпроект до Дня Конституції

UA: ЛЬВІВ підготував спецпроект до Дня Конституції

Протягом кількох днів в ефірі Львівської філії Суспільного транслюватимуть ролики, створені спеціально до дня Конституції України.


 

До проекту долучилися працівники усіх підрозділів UA: LVIV: журналісти, теле- та радіоведучі, програмні редактори, режисери, телеоператори, звукорежисери. Кожен обрав для себе окрему статтю з Конституції України.

 

“Усі ми знаємо, що маємо Конституцію України, в якій, зокрема, прописані права та обов’язки кожного українця, врегульовані взаємовідносини держави і суспільства, стосунки всередині суспільства. Але, багато з нас ніколи не відкривали і не читали зміст Конституції.  Незважаючи на те, що не всі хочуть працювати “у кадрі”, наша команда з радістю відгукнулася на ідею обрати “свою” статтю Конституції і охоче долучилася до участі у зйомках. Суспільне мовлення працює винятково в інтересах суспільства і ми хочемо, щоб кожен громдянин України знав свої гарантовані законом права, обов’язки, свободи”, – розповіла продюсерка  UA: ЛЬВІВ Уляна Антоник.

 

Ролики до Дня конституції будуть ротуватися 28-го, 29-го, 30-го червня та 1-го липня на усіх платформах UA: LVIV: телерадіоефір та діджітал (контент буде доступний також на офіційній сторінці Львівської філії у мережі Facebook.)

 

Нагадаємо, 18 травня Львівська філія Суспільного отримала знак якості від керівної команди — префікс “UA:”. Тепер телерадіокомпанія має назву UA: ЛЬВІВ.

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ