Участь України в миротворчих місіях доводить високий авторитет ЗСУ – Полторак

Україна залишається однією з провідних країн у Європі за чисельністю миротворців, що зміцнює імідж держави на міжнародній арені та доводить високий авторитет Збройних сил.

Про це заявив міністр оборони Степан Полторак у Facebook з нагоди Дня миротворця.

“Сьогодні Україна залишається однією з провідних країн у Європі по чисельності миротворців, що направляються до складу місій під егідою ООН. Це зміцнює імідж держави на міжнародній арені та доводить високий авторитет Збройних сил далеко за її межами”, – наголосив міністр.

Він підкреслив, що на різних континентах планети мирні мешканці знають та пам’ятають про доблесть та миролюбність, професіоналізм та мужність українських миротворців.

Полторак подякував учасникам миротворчих місій за сміливість і героїзм та побажав їхнім родинам щастя та міцного здоров’я.

Нагадаємо, 21 травня 2013 року Верховна Рада України прийняла постанову «Про встановлення Дня українських миротворців». Постановою визначено 15 липня Днем українських миротворців з подальшим відзначенням його на державному рівні з метою вшанування мужності і звитяги, зразкового виконання службових обов’язків, вірності присязі учасників миротворчих операцій та забезпечення збереження пам’яті героїв-миротворців, які загинули під час виконання обов’язків у складі миротворчого контингенту та миротворчого персоналу.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ