Україна і США спільно боротимуться з міжнародним наркотрафіком – Аваков

Україна і США співпрацюватимуть у боротьбі з міжнародним наркотрафіком. Про це йшлося під час зустрічі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з адміністратором Управління протидії наркозлочинності Мін`юсту США Робертом Паттерсоном, повідомляєпрес-служба МВС.

 

«Для нас дуже важлива співпраця з іноземними правоохоронними органами, зокрема в питаннях протидії наркозлочинності. Адже сьогодні злочинні угруповання діють не тільки в рамках кордонів однієї країни. Вони активно використовують інноваційні технології, цифрові платіжні платформи та віртуальну криптовалюту. І в цьому випадку, для збору електронних доказів, необхідно організувати взаємодію з іншими органами, в тому числі й на міжнародному рівні», – зазначив Аваков.

 

Він повідомив, що сторони погодили Меморандум про співробітництво між Національною поліцією України та Управлінням протидії наркозлочинності Мін’юсту США.

 

«Сьогодні ми на завершальному етапі підготовки меморандуму про співпрацю і сподіваємося на плідну роботу. Окрім цього, наші поліцейські пройдуть навчання в DEA, а Управління вирішило направити свого фахівця для постійної роботи та консультування до України», – додав очільник МВС.

 

Як поінформував перший заступник голови Нацполіції В`ячеслав Аброськін, українська й американська сторони дійшли домовленості про створення спільної контактної групи «Україна – Туреччина – DEA» для протидії транскордонним організованим злочинним групам та незаконному обігу наркотиків.

 

«Ми плануємо створити спільну групу для боротьби із міжнародним наркотрафіком, а також для обміну оперативною інформацією», – зазначив Аброськін.

Він додав, що у Нацполіції триває робота над реформуванням підрозділів протидії наркозлочинності.

Управління боротьби з наркотиками (DEA) — агентство у складі Міністерства юстиції США, що займається виконанням федерального законодавства про наркотики. У повноваження агентства входить не лише контроль за обігом наркотиків усередині країни, а й припинення виробництва цих речовин в іноземних державах. Наразі в DEA налічується понад 4600 спеціальних агентів, 680 аналітиків і 4100 співробітників допоміжного персоналу, включаючи фахівців-хіміків, слідчих по контролю за витоком прекурсорів та наркотичних ліків і адміністративних фахівців.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0