Україна надала Євросуду додаткові докази в справі про окупацію Криму

Міністр юстиції Павло Петренко анонсував, що на наступному тижні буде презентація низки додаткових доказів у справі анексії Криму, яку розглядає Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ).

Про це він заявив в ефірі “5 каналу”.

“Можу сказати однозначно, що з тими доказами, які ми подали по Криму, всі ті розповіді тої сторони (Росії – ред.), що у них це була підтримка кримського народу і що нічого не готувалося, і що “зелені чоловічки” – це були ополченці тощо, – це повна брехня, яка спростовується нашою позицією. Тому іде дуже інтенсивна робота на “юридичній війні”. І я переконаний, що за нами успіх”, – сказав Петренко.

За його словами, докази української сторони спростовують позицію РФ Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) по справі щодо анексії Криму.

“Ми маємо хороші новини Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). Туди Україна подала вже додаткові пояснення по суті у справі про Крим. Дуже багато доказів було подано і я можу анонсувати, що на наступному тижні буде презентація низки доказів, які ми встановили спільно з колегами із різних правоохоронних органів, і будуть свідки, які зголосилися вийти в публічну площину і дати інформацію для українських громадян по тих фактах, які ми зараз відправили до ЄСПЛ”, – наголосив Петренко.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ6:28, вівторок, 19 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
8:00, понеділок, 18 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
7:45, п`ятниця, 15 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0