Україна отримала другий транш допомоги ЄС

Україна отримала другий транш допомоги ЄС

Україна отримала другий транш фінансової допомоги ЄС в 55 млн євро в рамках угоди про фінансування, укладеного урядом України та Європейською комісією в 2014 році.

Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

«Ця допомога – це визнання реформ з боку ЄС», – йдеться в повідомленні Міністерства фінансів України у вівторок.

Зазначені безповоротні ресурси були надані за результатами проведення Єврокомісією оцінки впровадження Україною реформ у сферах боротьби з корупцією, поліпшення системи державних закупівель, прозорості та підзвітності у сфері управління державними фінансами та інше.

Мінфін зазначає, що еквівалент зазначених коштів в національній валюті, як і кошти першого траншу, спрямовуються на фінансування видатків загального фонду державного бюджету України.

Цей транш є заключним в рамках зазначеного міжнародного договору з ЄС, а перший транш у сумі 250 млн було отримано в липні 2014 року.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз надасть Україні 1 млрд євро допомоги на реформування держслужби, транскордонної співпраці тощо.

Також повідомлялося, що Єврокомісія виділила 4 млн євро гуманітарної допомоги для Донбасу.

При цьому суд аудиторів Євросоюзу вважає, що міжнародна допомога Україні має низьку ефективність через корупцію.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ