Україна підписала меморандум щодо розвитку технології Blockchain – Гройсман

Державне агентство з питань електронного урядування України та американська компанія Bitfury підписали меморандум про співпрацю, яким передбачено залучення досвіду американської компанії до створення ефективної екосистеми для розвитку Blockchain в Україні. Про це написав на своїй сторінці у Facebook Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

 

“Державне агентство з питань електронного урядування України та американська компанія Bitfury – світовий лідер розвитку Blockchain – підписали меморандум про співпрацю. Ним передбачено залучення передового досвіду американської компанії до створення ефективної екосистеми для розвитку Blockchain в Україні”, – йдеться у повідомленні.

 

Як зазначив Гройсман, Blockchain – це найбільш інноваційна технологія, що здатна змінити всі існуючи процеси від державного управління до банківської сфери. На технічному рівні – це сучасна технологія децентралізованого зберігання та захисту даних.

За словами прем’єра, сьогодні запровадження Blockchain є пріоритетом найбільших банків світу та найбільш інноваційних країн – Швеції, Естонії, Данії тощо.

“Для України це шанс теж увійти в число інноваційних лідерів у Європі. Вітаю колег з Агентства!” – підсумував Гройсман.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ