Україна планує обговорити з Росією борг у $3 млрд в жовтні

Україна планує обговорити з Росією борг у $3 млрд в жовтні

Міністр фінансів України Олександр Данилюк підтвердив, що зустріч з Росією для обговорення питання боргу за єврооблігаціями на 3 мільярди доларів може відбутися у Вашингтоні на початку жовтня.

Про це пише «Reuters».

«Відповідно до зобов’язання України за умовами поточної програми МВФ, а саме – щодо «сумлінного» проведення переговорів з Російською Федерацією щодо заявленого боргу, Україна готова вступити в подальші переговори про можливе вирішення спору», – сказав Данилюк.

Вказано, що голова Мінфіну України підтвердив, що «зустріч для обговорення боргової проблеми може відбутися у Вашингтоні на початку жовтня».

«Позиція України чітко викладена в запереченнях проти позову, поданих Україною 27 травня 2016 в рамках провадження, яке зараз триває в англійському суді. Україна неухильно дотримується цієї позиції», – йдеться в коментарі міністра.

«Не дивлячись на те, що Україна в цілому залишається відкритою для можливості мирного врегулювання спору, якщо для цього будуть знайдені прийнятні підстави, Україна впевнена у своїй правовій позиції і зосереджена на підготовці до слухання, запланованого на січень 2017 року», – додав Данилюк.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ16:58, четвер, 23 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:57, четвер, 23 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
16:12, четвер, 23 листопада 2017  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0