Українці ніколи не матимуть гідних пенсій без реформи – віце-прем’єр

Без запровадження накопичувальної пенсійної системи і недержавного пенсійного страхування в Україні українці ніколи не матимуть гідних пенсій, оскільки у жодній країні світу неможливо забезпечити благополуччя пенсіонерів лише у межах солідарної пенсійної системи.

На цьому під час засідання правління Пенсійного фонду України щодо підсумків роботи ПФУ у 2016 році наголосив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Можемо говорити, що без запровадження накопичувальної пенсійної системи і без запровадження реального недержавного сектору пенсійного страхування українці ніколи не будуть отримувати достойні пенсії. В межах солідарної системи в жодній країні світу благополуччя пенсіонерів забезпечити неможливо», – сказав Розенко.

Він також підкреслив, що майбутня пенсійна реформа не буде прийнята без широкого суспільного обговорення.

«Майбутня пенсійна реформа – це національний проект. Вона не може розроблятися  десь в кулуарах, нехай і в кабінеті найгеніальнішого експерта. Це має бути широке обговорення. Суспільство повинно знати, що їх чекає в майбутньому, тому я переконаний, що після того, як ми напрацюємо спільно з експертами варіант пенсійної реформи, він обов’язково буде переданий на загальнонаціональне обговорення. Передбачаю широкі дискусії з цього питання», – додав урядовець.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ12:46, вівторок, 11 грудня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:19, п`ятниця, 7 грудня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0