Українська прокуратура порушила справу через заборону Меджлісу окупантами

Прокуратурою Автономної Республіки Крим розпочато кримінальне провадження за фактами порушення рівноправності громадян залежно від їх національної належності за ознаками злочину, передбаченого ст. 161 КК України. 

Як інформує управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України, встановлено, що так званий «прокурор Республіки Крим» Поклонська Н. подала до незаконно створеного Верховного суду Республіки Крим позов про заборону діяльності об’єднання «Меджліс кримськотатарського народу», а 12.04.2016 винесла протиправне рішення про зупинення його діяльності.

У подальшому, розглянувши позов, колегія суддів незаконно створеного Верховного суду Республіки Крим під головуванням Терентьєвої Н. визнала об’єднання «Меджліс кримськотатарського народу» екстремістською організацією та заборонила його діяльність на території півострова.

Ці дії є незаконними оскільки Законом України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» чітко визначено, що тимчасово окупована територія України є невід’ємною частиною території України, на яку поширюється дія Конституції та законів України.

Як повідомляли, так званий Верховний суд Криму визнав громадське об’єднання Меджліс кримськотатарського народу екстремістською організацією і заборонив його діяльність у Росії.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0