Уряд планує розширити програму “Доступні ліки”

Родини, де є люди з серцево-судинними захворюваннями, діабетом 2 типу або бронхіальною астмою, вже відчули на своєму бюджеті результати програми “Доступні ліки”, а з часом її планується поширити на всі препарати з державних програм лікування. Про це Прем’єр-мініcтр Володимир Гройсман написав на своїй сторінці у Facebook.

 

“…Є глобальна мета – долучити до програми “Доступні ліки” усі ліки з державних програм, якими пацієнти лікуються на амбулаторному рівні”, – зазначив Гройсман.

 

За його словами, як свідчить статистика, 91% українців схвалює програму, бо це реальна економія сімейного бюджету.

 

“У МОЗ порахували, що, наприклад, родина, де є хворий на діабет 2 типу та хворий на бронхіальну астму, може заощадити близько тисячі гривень на місяць. А людина, яка страждає від серцевої недостатності, зекономить на лікуванні приблизно 200 грн на місяць”, – наголосив глава уряду.

Програма “Доступні ліки” розпочалася з 1 квітня 2017 року. В реєстрі програми тоді значилися 198 препаратів від серцево-судинних захворювань, діабету 2 типу та бронхіальної астми 43 виробників. 5 лютого 2018 року Міністерство охорони здоров’язатвердило третій від початку дії програми реєстр препаратів урядової програми “Доступні ліки”, до якого увійшло 239 препаратів 48 виробників, з яких 18 виробників українських і 30 – іноземних. В новому переліку вже 47 препаратів, що на 100% відшкодовуватимуться за державний кошт.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0