Уряд розпочав активну підготовку до осінньо-зимового періоду – Гройсман

Кабінет міністрів України розпочав активну підготовку до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років, є план проведення відповідних робіт на рівні держави та на місцях, і наразі є всі підстави говорити про те, що майбутній опалювальний сезон пройде стабільно й спокійно.

 

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у понеділок, відкриваючи спеціальну селекторну нараду з головами облдержадміністрацій.

 

«Сьогодні (19 червня) проводимо селекторну нараду з питань підготовки України, всього паливного комплексу, до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років. Минулого року, як би нас не лякали, ми підготувалися до опалювального сезону. Він завершився 15 квітня. Ми провели серйозну роботу з накопичення ресурсів, проведення ремонтних робіт, аби пройти зиму. І наступний опалювальний сезон пройдемо стабільно і якісно», – запевнив глава уряду.

Водночас він підкреслив, що необхідно провести всі заплановані заходи.

«Урядом схвалено план підготовки, по регіонах є рішення, затверджені місцевими радами, але рішення – це папірець, а має бути серйозна робота, організована на місцях», – зазначив Гройсман і додав, що часу для проведення всіх робіт достатньо.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0