Уряд спростив акредитацію медзакладів

Кабінет міністрів скоротив перелік документів, які необхідні для акредитації медичного закладу. Відповідна постанова ухвалена на засіданні уряду у середу, повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я. 

 

“Постанова передбачає скорочення переліку документів, які додають до заяви про проведення акредитації закладу охорони здоров’я. Ухвалення змін дозволить зменшити витрати закладів охорони здоров’я на підготовку документів, а також заощадити час на проведення експертизи”, – йдеться у повідомленні.

Після набрання чинності постановою до заяви про проведення акредитації закладу охорони здоров’я не потрібно буде подавати такі документи: висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи; копію ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики; свідоцтво про проведення атестації лабораторі; копії раніше виданих акредитаційних сертифікатів, якщо такі видавалися.

Вилучені з переліку документи не впливають на встановлення відповідності закладу охорони здоров’я стандартам акредитації на первинному етапі, наголошують у МОЗ.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ8:56, п`ятниця, 23 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
14:33, четвер, 22 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0