В Мінську говоритимуть про Савченко – Безсмертний

В Мінську говоритимуть про Савченко – Безсмертний

Тристороння контактна група планує у середу зосередитися на питаннях верифікації безпеки, перехідної юстиції та модальностей виборів, питання вироку Надії Савченко і заборони на в’їзд в РФ Ірині Геращенко також буде порушене.

Про це “Українській правді” розповів представник політичної підгрупи Роман Безсмертний.

“Сьогодні у порядку денному – розгляд на спільному засіданні разом з безпековою групою питань, верифікації безпеки. Хто має сказати, що рівень безпеки дозволяє провести там вибори, чи інший політичний процес, чи можливий політичний процес за нинішніх умов безпеки”, – повідомив Безсмертний.

“Друге питання – це питання перехідної юстиції. Є певний документ, який визначає певні рамки і концепції. Саме перехідної юстиції, бо це не можна назвати просто амністією, цей термін набагато ширший. Там йдеться і про імунітет, і про амністію і про механізми повернення чи їх обмеження”, – пояснив Безсмертний.

Він також повідомив, що третім питанням буде обговорення виборчих модальностей.

“Але все це буде розглядатися під кутом оголошеного рішення по Савченко і ситуацією, пов’язаною із забороню в’їзду в Росію Ірині Геращенко. Очевидно, що на це накладеться ситуація в Брюсселі”, – зазначив він.

Нагадаємо, у Мінську в середу проходить спільне засідання робочих груп з політичних питань і питань безпеки Тристоронньої контактної групи із врегулювання на сході України.


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ9:35, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
9:32, вівторок, 13 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
11:34, четвер, 8 березня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0