В Україні розпочали формувати комісії для атестації поліцейських

В Україні розпочали формувати комісії для атестації поліцейських

В Україні розпочався процес атестації співробітників Національної поліції. Атестаційні комісії будуть складатися з представників громадськості, ЗМІ, правозахисних організацій, інформує прес-служба поліції.

 

Атестаційна комісія оцінює професійні та особистісні якості працівника і приймає фінальне колегіальне рішення про його/її придатність до служби в поліції.

 

До повноважень апеляційних атестаційних комісій входить розгляд скарг поліцейських на висновки атестаційних комісій.

 

Режим роботи комісії визначить її голова, він передбачає регулярні засідання, а також проведення співбесід зі співробітниками, які тимчасово виконують функції керівників підрозділів Національної поліції.

 

Пропозиції щодо кандидатів будуть прийматися від громадських, правозахисних організацій, міжнародних проектів технічної допомоги, народних депутатів та засобів масової інформації.

 

Вимогами до кандидатів є: мотивація, здатність до діалогу, бажання зробити свій внесок у процес реформування правоохоронних органів України, знання в галузі правоохоронної діяльності / юриспруденції, знання Наказу №1445/27890 «Про затвердження Інструкції про порядок проведення атестування поліцейських», аналітичні здібності та логічне мислення, поміркованість та політична незаангажованість, об’єктивність та неупередженість у прийнятті рішень, готовність до роботи в режимі ненормованого робочого часу, бажаний досвід роботи в правозахисній сфері / журналістиці / сфері управління персоналом, досвід проведення співбесід буде перевагою.

 

Для участі в роботі атестаційних комісій заповніть анкету за посиланням ТУТ.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ