В Україні відкриють офіс ООН

В Україні відкриють офіс ООН

Офіс з надання послуг у сфері розвитку, гуманітарної діяльності та підтримання миру за підтримки уряду України і Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) відкриється в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з тимчасово окупованих територій та ВПО, передає «Укрінформ».

«Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш підпише Угоду між урядом України та Управлінням ООН з обслуговування проектів про відкриття Офісу ЮНОПС в Україні. Відповідне рішення було прийнято 2 листопада під час засідання Кабінету міністрів України», – йдеться в повідомленні.

В МінТОТ зазначають, що відкриття офісу допоможе залучити в Україну прямі іноземні інвестиції та сприятиме реалізації інвестиційних проектів, а також залученню грантових коштів, організації управління складними комплексами господарської діяльності.

Офіс стане площадкою для співпраці і комунікації між різними міжнародними організаціями, некомерційними фондами тощо.

ЮНОПС включатиме проведення семінарів, навчальних програм, демонстраційних проектів; надання стипендії для навчання та підвищення кваліфікації або подібні механізми, згідно з якими заінтересовані кандидати зможуть навчатись та отримувати відповідну підготовку тощо. Надання консультативних та інших послуг з управління проектами та супроводження ділових операцій фахівцями організації слугуватиме сталому менеджменту проектів, розвитку інфраструктури та здійсненню закупівель, а також інвестиційному менеджменту в Україні.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0