В Україні є десятки тисяч вакансій – Прем’єр

В Україні сьогодні є десятки тисяч вакансій, які потребують кваліфікованих робітничих кадрів, і завдання уряду – їх заповнити. Про це, спілкуючись у Чернігові з журналістами, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє Укрінформ.

 

“У нас в країні сьогодні є десятки тисяч вакансій, які потребують кваліфікованих робітничих кадрів. Наше завдання – їх підготувати і щоб ця підготовка була максимально якісною”, – підкреслив глава уряду.

 

За його словами, навчання на всіх освітніх етапах – у школі, ПТУ, вищому навчальному закладі – має бути сучасним і таким, що забезпечує доступ учнів і студентів до найкращих світових знань і технологій. І це, разом з прагненням досягти економічного зростання в країні, є пріоритетом українського уряду.

“Освіта, її якість і можливість знайти своє місце в реальному секторі економіки, робота і вищі заробітні плати – це ті завдання, які я ставлю сьогодні перед собою як Прем’єр-міністр, перед урядовцями, перед місцевою владою, яка має бути і партнером, і однодумцем у цьому процесі”, – сказав Прем’єр.

У Чернігові Гройсман перебуває  з робочою поїздкою. Її програма передбачає відвідування двох закладів профтехосвіти і вручення нової пожежної техніки та обладнання рятувальникам Чернігівщини.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0