В Євросоюзі засумнівались в ефективності фінансової допомоги Україні через корупцію

В Євросоюзі засумнівались в ефективності фінансової допомоги Україні через корупцію

Європейська рахункова палата поставила під сумнів масштабну фінансову допомогу Україні.

Програма допомоги, ініційована в 2007 році, до цього моменту дає вельми обмежений ефект, повідомляє DW із посиланням на заяву фінансових спостерігачів, оприлюднену в середу, 7 грудня.

До 2014 року причиною цього вважається недостатнє прагнення до реформ з боку тодішнього українського уряду.

Після подій на Майдані був зафіксований певний прогрес, проте результати нового пакету допомоги на 11,2 мільярда євро залишаються нестійкими.

Одним з негативних факторів, крім збройного конфлікту на сході України, фінансові спостерігачі називають великий вплив олігархів на політику та економіку країни.

«Експерти повідомляють, що боротьба з корупцією в Україні проходить з перебоями, оскільки система кримінального переслідування досі недостатньо незалежна від уряду, а олігархи володіють впливом на політичні партії», – йдеться в заяві Європейської рахункової палати.

У зв’язку з недостатніми успіхами в антикорупційній боротьбі загальна програма допомоги знаходиться під загрозою, стверджується в повідомленні.КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ11:49, п`ятниця, 1 червня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
17:59, понеділок, 21 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0
13:04, п`ятниця, 18 травня 2018  |  Переглядів:   |  Коментарів: 0