Ветерани Львівщини попереду на легкоатлетичних змаганнях

Нещодавно в Києві відбувся ХХ Відкритий легкоатлетичний пробіг пам’яті С.Ф.Самойленка та марафон в Одесі, де взяли участь і ветерани Львівщини. Про це інформують у ЛМР.

У Києві зібралось близько 500 учасників зі всієї України, де взяли участь 6 ветеранів Львівщини, які стали призерами. Було три дистанції: 1 км, 3 км і 12 км. Залежно від віку учасників, а всі були поділені на 13 вікових груп, визначалась і дистанція, яку вони повинні пройти. Золоту медаль в абсолютному заліку на 12 км виборола Марія Островська, а Роман Павлів зі Стрия – срібну. У своїх вікових групах стали переможцями Василь Крупський, Ігор Лисий та Ігор Соболевський із Нового Роздолу. Іван Урущак виборов срібну медаль на дистанції 12 км у віковій групі 65-69 років.

В Одесі відбувся марафон на 42 км 195 м, де зібралось близько 300 учасників. З Львівщини виступала Ольга Стадник і в загальному заліку посіла 4 місце, яке є призовим, адже переможними були перші 6 місць.