Вибухівки в львівському торговому центрі не знайшли

Як інформує обласний департамент з питань цивільного захисту, 18 лютого о 16:35 год. невідома особа з мобільного телефону на телефон чергового Галицького районного відділу Головного управління національної поліції у Львівській області повідомила про замінування у м. Львові  приміщення торгового центру „Роксолана” (пл. Соборна, 14). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 21 особи та 7 од. техніки (з них 5 осіб  та 1 од. техніки від ГУ ДСНС України у Львівській області).

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб, з будівлі торгового центру виведено 400 осіб (100 персоналу,        300 покупців).

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при головному управлінні національної поліції у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень торгового центру        та прилеглої території. Пошукові роботи завершені о 19:00 год. – вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування (попередньо встановлено власника телефону – мешканець м. Києва).

 КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ