Віце-прем’єр сказав, від чого залежить газова абонплата

Віце-прем’єр сказав, від чого залежить газова абонплата

Абонплата за газ буде фіксованою для 1 кубометра спожитого газу, тобто, залежатиме від місячного обсягу споживання. Про це в ефірі телеканалу NewsOne розповів віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон.

“Абонплата прив’язана до обсягів споживання, однозначно”, – сказав Кістіон. Він пояснив, що тариф абонплати буде фіксованим на 1 кубометр споживання газу. “Буде враховуватися протяжність мереж, місце розташування, технічний стан мереж та інші чинники”, – пояснив віце-прем’єр.

 

Кістіон також зазначив, що розмір абонплати за газ включатиме витрати експлуатації лише тих мереж, які є на балансі газорозподільчої компанії.

 

“Якщо споживач прокладав труби за свої кошти, ця мережа, яку він збудував, є його власністю, витрати на її експлуатацію будуть враховані у тарифи, що діють у даному регіоні. До розрахунку включатимуться лише мережі, які є на балансі газопостачальної компанії”, – сказав він.

Як повідомлялося, 28 березня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання, яку з 1 квітня сплачуватимуть споживачі щомісяця незалежно від фактичного обсягу споживання. Абонплата нараховуватиметься на підставі приєднаної потужності кожного споживача (відповідно до типу газового лічильника).


КоментаріНапишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *СХОЖІ НОВИНИ